Książki romanse – must have na wakacjach

Przed nami ferie, a wraz z nimi upragnione wyjazdy. Jeżeli należysz do grona szczęściarzy, którzy spędzą zimowy urlop poza domem, z pewnością zastanawiasz się już co zabrać ze sobą. Nie mamy tu na myśli ubrań, a raczej akcesoria, które sprawią, że naprawdę odpoczniesz. Każdy wczasowicz wie, że niezbędnym przedmiotem, który powinien znaleźć się w naszej walizce jest książka. 

Pozycja książkowa najlepsza na wakacje

Urlop jest po to, aby odciąć się od codziennych zmartwień i pogrążyć na chwilę w innym świecie. Dobra lektura nada się do tego idealnie. Nie warto jednak zabierać ze sobą wywodów filozoficznych, których prawdopodobnie i tak nie skończymy na plaży czy w zimowym kurorcie. Książka na wakacje powinna być wciągająca i przede wszystkim powinno się ją szybko czytać, tak by skończyć ją przed powrotem do domu. Bardzo dobrym pomysłem będzie wybranie czegoś z kategorii książki romanse. Oczywiście, z reguły są to książki i niewymagające od nas dużych pokładów uwagi, ale właśnie dzięki temu świetnie nadają się na wypoczynek. 

Romanse

Niewielu z nas przyznaje się do czytania romansów, ale zdecydowana większość ma do nich słabość. Ich konstrukcja najczęściej jest mało złożona i być może naiwna, ale kto od czasu do czasu nie lubi oderwać się od rzeczywistości i pogrążyć się w wyidealizowanych marzeniach? Z pewnością jest to rodzaj książek, do których zalicza się najwięcej tytułów, także jest z czego wybierać! Niektóre naprawdę potrafią rozpalić nasze zmysły i odpowiedzieć na nasze ukryte pragnienia.

Romanse dostępne w ofercie sprzedażowej księgarni Ravelo.