Klasyczne książki motywacyjne

książkiKsiążki motywacyjne to kategoria książek najchętniej kupowanych w księgarniach. Dzięki różnym poradnikom motywacyjnym można się nauczyć, jak poprawić jakość swojego życia dzięki prostym czynnościom, jak zadbać o szczęśliwe życie czy też jak zdobyć życiowego partnera. O czym obecnie piszą polscy autorzy poradników?
Życiowe porady prosto z dżungli
Jako autorka książek motywacyjnych Beata Pawlikowska zaprasza do swojego świata prosto z dżungli. Książki „W dżungli życia”, „W dżungli podświadomości” czy „W dżungli zdrowia” pomagają w radzeniu sobie z różnego rodzaju problemami. O popularności książek może świadczyć choćby trzecie wydanie książki z poradami, które można zastosować w życiu każdego człowieka. Nowe podejście do własnego życia a może nowe życie na własnych zasadach – Pawlikowska niczego nie narzuca, jedynie pokazuje, co się u niej sprawdziło w określonych sytuacjach.
Skalskich projekt Egoistka
Małżeństwo Dagmara i Tomasz Skalscy są twórcami projektu Pozytywna Egoistka. Dorobkiem akcji jest książka „Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość”, z której można się dowiedzieć, jak zbudować pewność siebie i wyznaczyć własną przestrzeń życiową. Po śmierci męża Dagmara Skalska napisała kolejną książkę, która stanowi naturalną kontynuację poprzedniej. Tym razem razem z Marcinem Wąsikiem uczy, jak pokochać swój umysł i jak przeżyć swoje życie nadając mu właściwy sens. To 19 lekcji, które na sobie przerobiła autorka i które rekomenduje każdemu.